Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

Dovolte mi, abych se Vám představila ….

     Jmenuji se Hana Rybková – 16 let jsem pracovala ve vydavatelské společnosti na pozici manažerky speciálních zakázek (obchodní pozice). Následujících 14 let pracuji v realitách, zkušenosti jsem nabírala jako realitní makléřka, manažerka i ředitelka realitní společnosti. Od roku 2014 pracuji ve vlastní společnosti Diamant real s.r.o.  

     Cesta ke vlastní společnosti byla občas trnitá, ale mnohdy veselá a velmi dobrodružná! Začínala jsem po střední škole jako asistentka. Po mateřské dovolené již celý život pracuji v „obchodě“, ke kterému mne přivedla náhoda. Jednání s lidmi a získání důvěry šlo tak trochu samo a přirozeně (pravili kolegové i nadřízení). Brzy jsem získala opakovaná ocenění za úspěšné výsledky. Nejdříve ve vydavatelské společnosti, poté již na realitním trhu. Práce je mým koníčkem, mám ráda lidi, komunikaci s nimi, a snažím se svoji práci dělat, jak nejlépe dovedu. Hodně přemýšlím, mám ráda změny, občas vybočím z davu se svým názorem …. 

Kterými lidmi se ráda obklopuji?
     Mám ráda lidi, kteří jsou pozitivní, kteří vědí, že každý máme vlastní odpovědnost za své úspěchy i nezdary, a že všechny "lekce", které nám život nadělí, bychom měli vnímat jako naší cestu k pochopení a poučení z vlastních chyb, abychom se mohli znovu zvednout a našlápnout třeba i jinak a lépe. Je mi příjemné obklopovat se lidmi, kteří věří, že ještě existuje mezi mnohými slušnost, spravedlnost a mají úctu a respekt k sobě i k druhým.  

Mé cíle?
      Mým osobním cílem je mít práci – zaměstnání, které mne baví, dále harmonie v životě - fyzická i duševní, radost ze života, pevné zdraví a dostatek energie a nadšení pro osobní realizaci v práci i ve volném čase.

Zájmy?
      Mám ráda společnost, jak akce kulturní, společenské, koncerty, divadla, sešlosti apod., tak celý život ráda sportuji – běh, cyklistika, lyžování, In-line bruslení, volejbal, jóga, turistika, cestování …..Ráda se stále vzdělávám a učím novému.

Životní filosofie?
      Napoví můj oblíbený citát Jana Wericha
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je! 

Co napoví název společnosti - Diamant real? 

      Ctím VLASTNOSTI diamantu.  DIAMANT - získání nejvyšší možné kupní ceny za vaši nemovitost na trhu, TRANSPARENTNOST A PRŮHLEDNOST, VYBROUŠENÝ a vysoký etický kodex, TVRDÉ podmínky pro výběr kvalitních a profesionálních  spolupracujících subjektů, JISKŘÍVÁ BRILANCE – pro každého klienta najdu nejvhodnější individuální řešení, SPEKTRUM barev – široké spektrum spolupráce s mnohými subjekty - s právníkem, odhadci, hypotéčním makléřem a spoustou dalších, NEJVYŠŠÍ HODNOTA – vaši nemovitost prodáme za nejvyšší možnou kupní cenu, kterou nám trh nabídne, DOKONALOST – pečlivost v každém detailu naší práce je přidaná hodnota pro Vás. 

 

MÉ DOPORUČENÍ PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ A KOUPI VAŠÍ NEMOVITOSTI ...   


Co všechno byste měli při prodeji nemovitosti, či pořizování nového bydlení zvážit, na co si dát pozor, jak správně vybrat realitní kancelář? Rovněž eliminovat případná rizika?

Pro většinu lidí je prodej a koupě nemovitosti životní obchod, za největší peníze, který kdy uskutečnili, proto se určitě vyplatí k prodeji a nákupu vlastní nemovitosti přistupovat s profesionální péčí, s maximální odpovědností a ideálně prodej svěřit důvěryhodnému makléři, který má skvělé reference a je výborným a spolehlivým obchodníkem. Ten by Vás měl umět provést celým obchodem od začátku – při prvním kontaktu, až po přepis energií, po prodeji Vaší nemovitosti. Měl by pro Vás být „přidanou hodnotou“. Zvolte si realitní kancelář, která Vám poskytne kompletní služby. Neváhejte a nebojte se vyjednat si své podmínky pro spolupráci s touto realitní kanceláří. Seriózní kancelář na Vaše podmínky přistoupí.

Kvalitní realitní makléř zase dokáže stanovit reálnou prodejní cenu s velkou přesností a dokáže vás zároveň připravit na celý průběh obchodu a možná rizika. Také vám poví, co je třeba připravit, obstarat a jaká reálná lhůta uběhne, než se kupní cena dostane od rezervace nemovitosti - k prodávajícímu. Dobře vím, že výborná spolupráce bývá s klienty, kteří jsou makléřem nejdříve podrobně seznámeni a informováni o celém průběhu obchodu. Osobně kladu velký důraz na tento srozumitelný začátek seznámení s celým průběhem obchodu a odpovědí na všechny otázky, které klienta zajímají. Vzniká tak velká důvěra a spolupráce, která je vždy tím základem úspěšné realizace zobchodování nemovitosti. 

 

VAŠE VÝHODY PŘI NAŠÍ VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCI VÁM RÁDA SDĚLÍM .......  Tel. 777 769 425, E-mail: rybkova@diamantreal.cz   

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?