NAŠE VIZE - PROFESIONÁLNÍ, SPOLEHLIVÝ A SPRAVEDLIVÝ BUSINESS ...

A DIAMANTOVÁ PROVIZE 1%

Jsme nezávislá realitní společnost v Brně, jejíž jednatelka paní Hana Rybková má mnohaleté zkušenosti na realitním trhu a úspěšné realizace stovek prodaných nemovitostí od počátku svého působení na pozici realitní makléřky a manažerky v předchozích společnostech. Naší filozofií je slušnost, profesionální a individuální přístup ke každému klientovi a společně pro něho najít nejlepší a nejvhodnější řešení. Naší největší odměnou je spokojený klient, který nám na závěr naší spolupráce poskytne své reference a zároveň předá doporučení na naší realitní kancelář svým blízkým a známým.

JEDINEČNÝ A BEZKONKURENČNÍ PROJEKT naší realitní kanceláře je tzv.  DIAMANTOVÁ PROVIZE  ve výši 1% z kupní ceny nemovitosti. MÁME ZÁROVEŇ ROZSÁHLOU VÝHRADNÍ NEVEŘEJNOU NABÍDKU NEMOVITOSTÍ K INVESTICÍM A PROPOJENÉ KONTAKTY NA SOLVENTNÍ ZÁJEMCE O TYTO ATRAKTIVNÍ NEMOVITOSTI - více informací v sekci INVESTICE. 

Vybíráme z naší nabídky

Diamant real s.r.o.
Staňkova 103/18, Brno, 61200
Mobil: +420 777 769 425, Telefon: +420 777 769 425
IČ: 03232131
rybkova@diamantreal.cz, info@diamantreal.cz
www.diamantreal.cz

WWW stránky dodalo Eurobydleni.cz, dodavatel kompletního řešení pro realitní kanceláře
Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek | Realitní software Urbium.cz | Kamsi.cz, ubytování v Čechách